Sked silver Sueder Meyer Bergen
2016-10-09
409003
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 8 000 SEK |
SKED, silver, Sueder Meyer d. ä., Bergen 1600-talets andra hälft, profilerat skaft, ovalt blad med graverad dekor och initialer, skaftavslutning av druvklase, längd 19 cm, vikt 49 g
Slitage