Väggtextil 1900-talets andra hälft
2016-09-29
408946
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
VÄGGTEXTIL, 1900-talets andra hälft, bård av blommönster, ca 325x227 cm
Smärre slitage