M Pyk Provence
2016-09-30
408943
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): "Restaurant La Campanette" ur mappen bilder från Provence, signerad och numrerad, färglitografi, bladmått ca 64x49 cm
Skador: Oramad
Oramad