Värmetallrikt, Kina, 1800-tal
2016-09-29
408916
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
VÄRMETALLRIK, porslin, Kina, omkring 1800, underglasyrblå dekor, bredd 26 cm
Nagg/avslag i påfyllningspipen