C. Göran Karlsson färgserigrafi
2016-10-04
408870
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
C. GÖRAN KARLSSON (född 1944): Komposition, färgserigrafi, signerad och numrerad CGK 110/150 , 57,5x57,5 cm