Spegellampetter gustaviansk stil
2016-09-29
408820
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SPEGELLAMPETTER, 1 par, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, förgyllda, skuren dekor, ca 53x31 cm
Lös dekordel medföljer, skador