Richard Ryan Mi sono perso a Roma
2016-09-29
408692
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
RICHARD RYAN (född 1974): (4), Mi sono perso a Roma, signerade och numrerade 277/350, silkscreen, ca 63x47 cm
I mapp, oramade