Madeleine Pyk, blandteknik "Kungsgatan"
2016-09-28
408628
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): "Kungsgatan", signerad och daterad M Pyk 1970, blandteknik, bildmått ca 26x15 cm