Vaser Japan
2016-09-28
408616
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VASER, 1 par, porslin, Japan, 1900-tal, dekor av blommor i landskap i underglasyrblått, höjd ca 46 cm
Skador, lagningar