Robert Högfeldt oljemålning
2016-09-28
408588
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROBERT HÖGFELDT (1894-1986): Insjölandskap signerad Högfeldt, olja på pannå, ca 38x46 cm