Robert Högfeldt
2016-09-28
408586
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROBERT HÖGFELDT (1894-1986): Vinterlandskap signerad Högfeldt, olja på duk, ca 33x36 cm