Gunnar Zetterström oljemålning
2016-09-28
408584
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GUNNAR ZETTERSTRÖM (1902-1965), Motiv från Stadsgården, signerad G.Z-m, olja på pannå, 39x47 cm