Anton Genberg oljemålning
2016-09-28
408500
| Klubbat belopp | 7 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ANTON GENBERG (1862-1939): Vinterlandskap med byggnader, signerad A. Genberg -93, olja på duk, ca 39 x 62 cm
Färgbortfall och krackeleringar