Monogramisten
2016-09-28
408478
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
MONOGRAMISTEN (1900-tal), Höstträd, monogramsignerad, olja på duk, 25x38 cm
Smärre färgbortfall