Ljusstakar 1 par rokokostil
2016-09-28
408473
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, rokokostil, nysilver, fylld fot, lösa ljusmanschetter, höjd ca 26 cm
Slitage, putsskador