Pansarlänk 18 k guld
2016-09-26
408410
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 22 000 SEK |
COLLIER, 18 k guld, pansarlänk, Italien 1990-tal, stämplad med svensk kontrollstämpel samt 750, längd ca 45 cm, vikt ca 80 g