Uno Vallman
2016-09-25
408345
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
UNO VALLMAN (1913-2004): Kompostion med fågel, signerad och daterad Uno Vallman 1972, olja på pannå, ca 33x49 cm