Oidentifierad konstnär blandteknik
2016-09-25
408340
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, "det orientaliska rummet", signerad och daterad ML 1901, blandteknik, ca 47x75 cm