Madeleine Pyk
2016-09-25
408327
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): "Svanen", signerad och daterad M Pyk 1981, blandteknik, bladmått 19,5x28,5 cm