Leopold Fare
2016-09-25
408301
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LEOPOLD FARE (1926-1996): "Morgon vid berget", signerad Fare, olja på duk, daterad a tergo 1969/70, ca 62x76 cm