Klubbat för:
800 SEK
3 000 SEK
BÖRJE MOGENSEN OCH GRETHE MEYER, bokhylla med underskåp, 1970-tal, furu med grålackerad insida/hyllplan, höjd 207, 137x36 cm
Ytskador, fläckar
408253
2016-09-25