Klubbat för:
2 800 SEK
2 000 SEK
AXEL ERDMANN (1873-1954): "Anna i fiskarhamnen",
signerad och daterad Ax. Erdmann Stockholm 1902, à tergo med påskrift "Doktor Erik Stridsberg / Nybrogatan", olja på pannå, ca 42x35 cm
408249
2016-09-26