Lennart Sand oljemålning
2016-09-26
408215
| Klubbat belopp | 6 600 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
LENNART SAND (född 1946): Sträckande gäss, signerad och daterad L. Sand -09, olja på duk, ca 95x106 cm