Fyrfat
2016-09-26
408200
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
FYRFAT, mässing, Kina, 1800-talets mitt, med hänklar, diameter 46, höjd 10 cm
slitage