Joan Miro färglitografi
2016-09-26
408178
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
JOAN MIRO (1893-1983): Komposition, stämpelsignerad, 34/200, blindstämpel Maeght Edition färglitografi, ca 65,5x48,5 cm