Theo Tobiasse färglitografi
2016-09-26
408175
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
THEO TOBIASSE (född 1927): Komposition, signerad och numrerad Theo Tobiasse 14/175, färglitografi, ca 50x65 cm