Lukdosor
2016-09-29
408141
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
LUKTDOSOR, 8 st., silver, 1800-tal, graverade, punsad dekor, höjd ca 1-11 cm, vikt ca 185 g
Slitage, skador, en med hål