Armring guld art deco
2016-09-24
408129
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 5 500 SEK |
ARMRING, 14 k guld, art deco, med filigrandekor, grön sten, diameter ca 6,5 cm, säkerhetskedja, total vikt ca 22,5 g
Smärre repor, bucklor