Ann Edholm monoprint
2016-09-24
408093
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ANN EDHOLM (född 1953): Komposition, signerad och daterad a tergo Ann Edholm may -89, monoprint, ca 30,5x28 cm