Mössbord 1800-talets första hälft
2016-09-25
408062
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MÖSSBORD, 1800-talets första hälft, bemålat, profilerad skiva, låda i sargen, höjd ca 76, 120x67 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
Senare bemålat, skivan med smärre skador