Vaser Kina Kangxi
2016-09-30
408061
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VASER, 2 st., porslin, Kina, Kangxi (1662-1722), varierande dekor i underglasyrblått, höjd ca 19-21 cm
Lagningar, skador, nagg