Halssmycke sterlingsilver tagel Anette Kræn
2016-10-02
407964
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ANETTE KRÆN, halssmycke, sterlingsilver och tagel, Danmark 1980-tal, originalkartong
Taglet med slitage