Victor Vasarely färglitografi
2016-09-24
407863
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
VICTOR VASARELY (Ungern/ Frankrike, 1908-1997): Optisk komposition, signerad Vasarely och numrerad15/250, färglitografi, 51x50 cm