Klubbat för:
2 000 SEK
3 000 SEK
BYRÅ med stenskiva, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, Haupt-kopia, fanerad i olika träslag, två lådor, beslag i mässing, höjd 82, 106x52 cm, nyckel finns
Bruksslitage
407824
2016-10-01