Ytterfoder
2016-10-01
407799
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
YTTERFODER, porslin, Kina, 1800-tal, oktagonal form, dekor av flodlandskap med pagoder samt figurer i underglasyrblått, höjd ca 21 cm
Lagningar, botten med stjärnspricka