Hörnskåp gustaviansk stil
Klubbat för:
400 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
HÖRNSKÅP, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, lackerat, inrett med hyllplan, höjd ca 180, djup 53, bredd 85 cm, nyckel finns
Kuntoraportti
Bruksslitage
407795
Päivämäärä:
2016-09-24