Lena A Linderholm färglitografi
2016-09-24
407790
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LENA A LINDERHOLM (född 1947): Prinsessa och groda", signerad Lena A Linderholm, 120/250, färglitografi med glitterapplikationer, ca 40x50 cn