Salongsgrupp Louis XVI-stil
Klubbat för:
2 200 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
SALONGSGRUPP, 4 dlr., 1900-tal, Louis XVI-stil, bestående av: bord, soffa, karmstolar 1 par, soffans längd 136, stolarnas sitthöjd ca 41, bordets höjd ca 61, 100x60 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage, färgbortfall, klädsel med fläckar
407647
2016-09-23