Skrivbordslampa 1950-/60-tal
2016-09-23
407643
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SKRIVBORDSLAMPA, 1950/60-tal, mässing, guleloxerad aluminiumskärm, skruvfäste, höjd ca 47 cm.
Bruks och åldersrelaterat slitage.