Gunnar Greiber
2016-09-24
407558
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GUNNAR GREIBER (1919-2011): Mansfigur, signerad Greiber, olja på duk, 81x60 cm
Färgbortfall