Herrbetjänt Italien
2016-09-23
407530
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BREVETTATO, herrbetjänt, Italien, 1900-talets senare del, på hjultrissor, märkt FR, Brevettato, made in Italy, höjd ca 105 cm
Bruksslitage