Toiletteset Japan 1900-tal
2016-09-23
407521
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ASKAR med lock, 2 st, BORSTAR, 2 st, MINIATYRFAT, 2 st, Japan, 1900-tal, lackarbete, askarnas höjd 4-7 cm
Slitage