Stig Blomberg
2016-09-22
407427
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
STIG BLOMBERG (1901-1970): Flickhuvud, signerad Stig Blomberg, terracotta, höjd 32 cm inklusive träsockel
Omfattande nagg