Madeleine Pyk färglitografi
2016-09-22
407374
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): Kvinnor runt trädgårdsbord, signerad M Pyk, 125/250, färglitografi, ca x33 cm