Madeleine Pyk färglitografi
2016-09-22
407365
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): Syskon, signerad M Pyk, 125/250, färglitografi, ca 41x33 cm