Axel Olson oljemålning
2016-09-22
407336
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
AXEL OLSON (1899-1986): "Poseidon", signerad Axel Olson, olja på duk uppklistrad på pannå, ca 16x23 cm