Kimono siden Japan
2016-09-22
407330
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
KIMONO, siden, Japan, 1900-talets första hälft, motiv av blommor, längd ca 148 cm
Slitage, fläckar