Ting Walasse färglitografi
2016-09-22
407286
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TING WALASSE (Kina, 1929-2010): Figurkomposition med häst, signerad och numrerad 11/200, färglitografi, 45x59 cm