Skålfat Kina sent 1700-tal
2016-09-26
407269
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SKÅLFAT, porslin, Kina, sent 1700-tal, europeiserande dekor med blomstergirlander, diameter ca 24 cm
Obetydliga kantnagg