Carl Brandt oljemålning
2016-09-21
407232
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CARL BRANDT (1852-1930): Kustmotiv, signerad C Brandt, olja på duk, ca 54x84 cm
Renoverad